Právě teď je čas
vyměnit staré účetnictví
za nové, pohodové

Online seminář: naši zkušení lektoři vám poradí
Jak ušetřit za účetní program

Proč přejít na účetní program POHODA?

Strach ze změny vám brání v přechodu na jiný, technologicky a funkčně výkonnější účetní program? Přitom to zabere nanejvýš jedno odpoledne a už budete pracovat v novém. Software POHODA je velmi uživatelsky přívětivý, jeho automatické funkce za vás udělají rutinní práci, do programu si navíc můžete importovat data z jiných aplikací: CRM systémy počínaje a e-shopy konče.

Online seminář zdarma

„Jak přejít na pohodové účetnictví“ je tématem našeho online semináře, který pro vás vysíláme zdarma. Každý má však na účetní program jiné požadavky a také převod dat ze stávajícího software je případ od případu jiný. Proto obsah každého semináře přizpůsobujeme podle přihlášeného účastníka. Seminář vysíláme přímo pro vaši firmu, resp. zaměstnance jedné firmy a při výběru termínu jeho realizace se vám vynasnažíme vyjít maximálně vstříc. Na semináři probereme vaše konkrétní potřeby, možnosti a pracovní zvyklosti a poradíme vám vhodný postup při změně účetního programu.

VÍCE O ONLINE SEMINÁŘI >

Převod údajů ze starého účetního programu

Nemusíte se bát, že o důležitá data ze svého starého programu přijdete. Do účetního programu POHODA převedeme kontaktní údaje z vašeho adresáře, data ze skladu i nesplacené faktury. Na druhou stranu ne vždy je to nutné a efektivní. V některých případech je lepší začít tzv. na zelené louce úplně nanovo. I s tímto krokem vám v rámci individuálních služeb rádi poradíme.

Počáteční stavy účtů

Samozřejmě ideální je přecházet na účetní program POHODA na začátku účetního období, nicméně i v průběhu roku si s převodem dat snadno poradíme. Počáteční stavy účtu jdou ručně zadat přímo do účetního programu, nebo je importujeme zásahem přímo do databáze programu.

Efektivní nastavení účetního programu

Nastavení je základem pro plynulou a bezchybnou práci, jedině tak můžete vytěžit z účetního programu POHODA maximum. Proto tomuto kroku věnujeme maximální pozornost a pro naše zákazníky natáčíme videonávody, vytváříme databázi častých otázek a odpovědí a pořádáme speciální školení – k novému účetnímu programu dostanete na školení slevu.

Import údajů do účetního programu POHODA prakticky

S převodem dat účetního programu POHODA z jiných systémů máme mnohaleté zkušenosti. Abyste i vy měli alespoň rámcovou představu, jaké typy dat lze importovat a za jak dlouho to náš technik bude mít hotové, připravili jsme pro vás speciální dokument, ze kterého se dozvíte více praktických informací o převodu dat do účetního programu POHODA.