Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Zarezervujte si termín bezplatné online konzultace

Právě teď je čas
vyměnit staré účetnictví
za nové, pohodové

POHODA je s víc jak 212 000 aktivními licencemi nejrozšířenějším účetním programem

Proč přejít na ekonomický systém POHODA?

Strach ze změny vám brání v přechodu na jiný, technologicky a funkčně výkonnější ekonomický systém? Přitom to zabere nanejvýš jedno odpoledne a už budete pracovat v novém. Software POHODA je velmi uživatelsky přívětivý, jeho automatické funkce za vás udělají rutinní práci, do programu si navíc můžete importovat data z jiných aplikací: CRM systémy počínaje a e-shopy konče.

Konzultace zdarma

Každý má na ekonomický systém jiné požadavky a také převod dat ze stávajícího software je případ od případu jiný. Ke každému tak přistupujeme individuálně a při přechodu na systém POHODA se všem snažíme vyjít maximálně vstříc – proto mnohdy poskytujeme vybrané služby se slevou, nebo dokonce zdarma. Rádi se sejdeme osobně na jedné z našich 7 poboček, společně probereme vaše potřeby, možnosti a pracovní zvyklosti a zkusíme navrhnout nové řešení. Není ale problém vše kompletně vyřešit po telefonu či e-mailu, nebo dokonce online.

Převod údajů ze starého programu

Nemusíte se bát, že o důležitá data ze svého starého programu přijdete. Do ekonomického systému POHODA převedeme kontaktní údaje z vašeho adresáře, data ze skladu i nesplacené faktury. Na druhou stranu ne vždy je to nutné a efektivní. V některých případech je lepší začít tzv. na zelené louce úplně nanovo. I s tímto krokem vám v rámci individuálních služeb rádi poradíme.

Počáteční stavy účtů

Samozřejmě ideální je přecházet na ekonomický systém POHODA na začátku účetního období, nicméně i v průběhu roku si s převodem dat snadno poradíme. Počáteční stavy účtu jdou ručně zadat přímo do programu, nebo je importujeme zásahem přímo do databáze programu.

Efektivní nastavení programu

Nastavení je základem pro plynulou a bezchybnou práci, jedině tak můžete vytěžit z ekonomického systému POHODA maximum. Proto tomuto kroku věnujeme maximální pozornost a pro naše zákazníky natáčíme videonávody, vytváříme databázi častých otázek a odpovědí a pořádáme speciální školení – k novému programu dostanete na školení slevu.

Import údajů do systému POHODA prakticky

S převodem dat do ekonomického systému POHODA z jiných programů máme mnohaleté zkušenosti. Abyste i vy měli alespoň rámcovou představu, jaké typy dat lze importovat a za jak dlouho to náš technik bude mít hotové, připravili jsme pro vás speciální dokument, ze kterého se dozvíte více praktických informací o převodu dat do systému POHODA.