POHODA pro větší firmy

  • přináší software s výkonnější technologií
  • nabízí vysokou úroveň zabezpečení v oblasti přístupových práv
  • podporuje efektivní vedení skladů nebo e-shopů
  • umožňuje uživatelské úpravy agend
  • obsahuje nadstandardní a rozšiřující funkce
Vybíráte nový ekonomický systém pro větší firmu, která řeší najednou a ve velkém nákup, prodej, reklamace, sklady i mzdy? Pro firmu, která má třeba stovku zaměstnanců? Pak jste tady rozhodně správně. Naše nejvyšší řada POHODA E1 je plná nadstandardních a rozšiřujících funkcí, které vám při každodenní činnosti přijdou určitě vhod. Zvládněte mnohem více práce v kratším čase.

POHODA je intuitivní, jednoduchá a přehledná

Účetní program POHODA je řešen tak, aby vám šla všechna práce rychle a snadno. Nabídku, objednávku i fakturu můžete vystavit doslova na pár kliknutí. Dokladové agendy, funkce a povely programu jsou mezi sebou logicky provázány. Navíc celý obchodní případ vám POHODA vždy maximálně automatizuje. Ať už pak budete své doklady tisknout, posílat e-mailem z programu POHODA nebo jinou cestou, naše tiskové sestavy svým vzhledem vaši firemní image jen podpoří.

POHODA podporuje
sklady i e-shopy

Systém POHODA umožňuje vést také sklady. Na své si přijdete i v případě, že potřebujete agendy pro reklamace a servis. Chcete mít svůj e-shop? Pošlete zásoby na propojený internetový obchod. POHODA podporuje obchodování po internetu s nejznámějšími internetovými obchody třetích stran. Malým firmám s úzkým sortimentem může přijít vhod vlastní objednávkový systém STORMWARE e-form.

Mzdy pro neomezený
počet zaměstnanců

POHODA je připravena pomoci vám i se mzdami. Nezáleží přitom, kolik zaměstnanců máte. U každého z nich můžete přiřadit například slevy na dani, způsoby zdanění nebo odvody pojistného. Účetní program POHODA podporuje odvody příspěvků na penzijní připojištění, životní i úrazové pojištění. Disponuje celou řadou tiskopisů pro různé úřady.

Potřebujete řešit nerovnoměrný rozvrh pracovní doby? Definovat pracovní místa? Vytvářet vlastní složky mzdy? Automaticky rozúčtovat mzdy na střediska? Tyto a další možnosti přináší navazující personální a mzdový systém PAMICA.

Bezpečná technologie
klient-server je samozřejmostí

Větší firma má mnohem vyšší nároky na používaný software než firma menšího rozsahu. Informační systém POHODA E1 je tu od toho, aby zajistil větší bezpečnost dat, rychlou odezvu a výkonnost aplikace, ale i plynulou práci třeba desítek uživatelů. To vše díky technologii klient-server, na které pracuje.


Nadstandardní možnosti přístupových práv

Přístup k citlivým datům by měli mít zpravidla jen vybraní uživatelé. Když už bude pracovat v programu POHODA více lidí, svěřte každému z nich pouze taková přístupová práva, která odpovídají jeho pravomocem. POHODA je připravená vyhovět i skutečně vysokým nárokům na ochranu dat, zvlášť pokud se jedná o síťový provoz. Škálu nadstandardních možností jsme připravili do informačního systému POHODA E1, kde můžete například definovat práva pomocí rolí. „Nepovolaným" je tak vstup skutečně zakázán.

Rozšiřující funkce jako privilegium řady POHODA E1

S informačním systémem POHODA E1 můžete přizpůsobit program svým představám. Pomocí volitelných parametrů lze vytvářet vlastní uživatelské agendy nebo doplňovat agendy o další pole. Uživatelé oceňují taktéž dvoustupňové zamykání dokladů, evidenci výrobků přímo ve výrobním listu, synchronizaci skladů či spouštění jiných aplikací přímo z programu POHODA.

Účetnictví pohledem
majitelů a manažerů

Majitelé, manažeři či vedoucí se více zajímají o výsledky než o samotné účetnictví. V našem portfoliu proto najdete produkt, který nabízí propracované analýzy a reporty. Je to POHODA Business Intelligence. Mějte svoji firmu pod drobnohledem a zároveň sledujte trendy za více let s větším odstupem.

Větším firmám doporučujeme řadu POHODA E1

Více informací Konzultovat