POHODA pro střední firmy

  • přináší software s bezpečnější a výkonnější technologií
  • umožňuje sdílení dat v rámci počítačové sítě
  • zvládá mzdy a majetkovou evidenci
  • podporuje vedení skladů i e-shopů
  • šetří čas díky homebankingu
Středním firmám doporučujeme účetní software, který běží na bezpečnější a výkonnější technologii. Oceňte výhody našeho systému ve vyšších řadách POHODA SQL nebo POHODA E1. Tyto řady se vám dostatečně přizpůsobí také ve chvíli, kdy se budete rozrůstat. Navíc jsou vhodné i do účetních kanceláří. Dejte přednost rychlejší práci a pokročilým funkcím.

POHODA je intuitivní, jednoduchá a přehledná

Účetní program POHODA je řešen tak, aby vám šla všechna práce rychle a snadno. Nabídku, objednávku i fakturu můžete vystavit doslova na pár kliknutí. Dokladové agendy, funkce a povely programu jsou mezi sebou logicky provázány. Navíc celý obchodní případ vám POHODA vždy maximálně automatizuje. Ať už pak budete své doklady tisknout, posílat e-mailem z programu POHODA nebo jinou cestou, naše tiskové sestavy svým vzhledem vaši firemní image jen podpoří.

POHODA podporuje
sklady i e-shopy

Systém POHODA umožňuje vést také sklady. Na své si přijdete i v případě, že potřebujete agendy pro reklamace a servis. Chcete mít svůj e-shop? Pošlete zásoby na propojený internetový obchod. POHODA podporuje obchodování po internetu s nejznámějšími internetovými obchody třetích stran. Malým firmám s úzkým sortimentem může přijít vhod vlastní objednávkový systém STORMWARE e-form.

Mzdy pro neomezený
počet zaměstnanců

POHODA je připravena pomoci vám i se mzdami. Nezáleží přitom, kolik zaměstnanců máte. U každého z nich můžete přiřadit například slevy na dani, způsoby zdanění nebo odvody pojistného. Účetní program POHODA podporuje odvody příspěvků na penzijní připojištění, životní i úrazové pojištění. Disponuje celou řadou tiskopisů pro různé úřady.

Potřebujete řešit nerovnoměrný rozvrh pracovní doby? Definovat pracovní místa? Vytvářet vlastní složky mzdy? Automaticky rozúčtovat mzdy na střediska? Tyto a další možnosti přináší navazující personální a mzdový systém PAMICA.

S technologií klient-server budete mít navrch

Je pro vás prioritou bezpečnost dat a chcete rychlý a k tomu i výkonný a stabilní systém? Pak stojí za to rozhodnout se pro řadu POHODA SQL nebo POHODA E1. Jejich společným jmenovatelem je technologie klient-server, která se stará právě o vyšší bezpečnost dat, minimalizuje rizika jejich poškození a zajistí pohodlnou práci i několika desítkám uživatelů současně.


Přístupová práva
pro ještě větší bezpečnost dat

Přístup k citlivým datům by měli mít zpravidla jen vybraní uživatelé. Když už bude pracovat v programu POHODA více lidí, svěřte každému z nich přístupová práva, která odpovídají jeho pravomocem. POHODA je připravená vyhovět i skutečně vysokým nárokům na ochranu dat, zvlášť pokud se jedná o síťový provoz.

Účetnictví pohledem
majitelů a manažerů

Majitelé, manažeři či vedoucí se více zajímají o výsledky než o samotné účetnictví. V našem portfoliu proto najdete produkt, který nabízí propracované analýzy a reporty. Je to POHODA Business Intelligence. Mějte svoji firmu pod drobnohledem a zároveň sledujte trendy za více let s větším odstupem.

Středním firmám doporučujeme řadu POHODA SQL

Více informací Konzultovat